A A A

Apartament 6-osobowy

  

Proponujemy Państwu całoroczny, dwupoziomowy apartament do wynajęcia dla 4-6 osób. Apartament znajduje się w Giżycku w centrum miasta, przy ul. Olsztyńskiej 15. Wysoki standard wykończenia wnętrza , znajdujący się 120 m od zabytkowego mostu obrotowego na kanale Giżyckim. W promieniu ok. 300 m , port ,plaża ,przystań jachtowa i jezioro Niegocin. 

OPIS OBIEKTU
Dwupoziomowy apartament usytuowany jest w nowo budowanej kamienicy w której znajduje się również restauracja. Na I poziomie znajduje się salon z TV-kablową, z możliwością spania dla 2 osób; aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń itp.); łazienka z kabiną prysznicową i wc.
Na II poziomie (poddasze) do którego prowadzą wewnętrzne schody z salonu znajdują się dwie sypialnie 2-osobowe wyposażone w łóżka pojedyncze z możliwością łączenia. Nasze apartamenty posiadają samodzielne wejście od ul Olsztyńskiej.
 
OKOLICA
Amfiteatr na plaży miejskiej w którym latem odbywają się liczne koncerty (ok.300m)
Plaża miejska nad jeziorem Niegocin ze strzeżonym kąpieliskiem i mnóstwem atrakcji w ciągu sezonu letniego (m.in. wesołe miasteczko, skoki na gumie, pokazy, koncerty, regaty żeglarskie i wiele innych atrakcji), obok plaży - port Żeglugi Mazurskiej (rejsy statkami) -; w mieście liczne kawiarnie, restauracje, puby, dyskoteka - czynne do ostatniego klienta.
Wypożyczalnia sprzętu wodnego , Amfiteatr w Twierdzy Boyen (liczne koncerty i występy znanych gwiazd) (ok 400m)
Most obrotowy (zabytek hydrotechniki klasy światowej)
Koncerty organowe w pobliskim kościele ewangelickim.
 
CENA:
za dobę do uzgodnienia w zależności od ilości osób, terminu i długości pobytu.
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości wynajmu.
W cenie pościel, ręczniki
Wystawiamy faktury VAT